Witamy na stronie osiedli Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec 
 
 
 
 
Menu serwisu
Start
Korespondencja
Ważne telefony
.......
Rozklad Jazdy
Ciekawostki
Administrator
Start

Start
Ważna informacja
 
 Wykonawca robót AG System Sp. z o.o. reprezentujący MPWiK S.A. ul. Na Grobli 19, 50-421 Wrocław, informuje że zostanie przedłużone zamknięcie ul. Samotworskiej do 13.08.2021 r., wykonawca nadal zapewni zastępczą komunikację zbiorową na trasie Samotwór - ul. Samotworska.
 
Wykonawca robót AG System Sp. z o.o. reprezentujący MPWiK S.A. ul. Na Grobli 19 50-421 Wrocław niniejszym informuje, że z dniem 02.08.2021 r. (poniedziałek) planuje rozpoczęcie prac związanych przebudową ulicy Gałowskiej na osiedlu Jerzmanowo – Jarnołtów we Wrocławiu, na odcinku od ul. Rdestowej do łącznika z ul. Adamczewskich. Prace potrwają ok. 2 miesięcy.
 
 
 *
 
 
Zamknięcie ulicy Samotworskiej- 10 lipca 2021 r do 7 sierpnia 2021r.

 *
Nowy obowiązek dla właścicieli nieruchomości -warto przeczytać

 

Informacja dotycząca oświetlenia ulicy Płużnej z 29 czerwca. W dalszym ciągu Miasto nie wykupiło wszystkich działek. Do tej pory udało się odkupić działki od 2 właścicieli. Pozostał jeden.

 
 * 

Utrudnienia na osiedlu Jerzmanowo i Jarnołtów wynikające z kontynuacji prac kanalizacyjnych

1.)Zamknięcie części ulicy Gałowskiej ( od Rdestowej) od 2 sierpnia na okres 2 miesięcy.

2.) Zamknięcie ulicy Samotworskiej od 10.07. 2021 do 07.08.2021r. Zostanie zapewniona zastępcza komunikacja zbiorowa. O szczegółach poinformuję wkrótce.

3.) Prowadzenie dalszych prac w ul. Jerzmanowskiej -utrudnienia w ruchu.

 

W wyniku kilku interwencji RO w zakresie wód opadowych na ulicy Jerzmanowskiej otrzymaliśmy informację, że zostanie przeanalizowana możliwość odprowadzenia wody z nawierzchni jezdni. 
 
  *
Informujemy, że w wyniku starań RO,na odcinku od ul. Ks. B. Domańskiego do ul.Rodła nr 24 zostanie wykonana nawierzchnia bitumiczna (otrzymaliśmy pisemną informację z DIiT). To dobra wiadomość.
 

*
 *

23 kwietnia Rada Osiedla kończy kadencję ( 2017-2021). W okresie przejściowym czyli do nowych wyborów w październiku działać będzie Zarząd Osiedla.

 *

Strona www.jerzmanowo.wroclaw.pl nie będzie już stroną rady osiedla, prowadzona będzie nadal społecznie i umieszczane będą na niej najważniejsze informacje dotyczące  osiedli: Jerzmanowo, Strachowice, Osiniec i Jarnołtów. Dodatkowo informacje umieszczane będą na Facebooku.

*

 • Zgłoś awarię

  Służby dyspozytorskie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta przez całą dobę przyjmują zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości i zdarzeń występujących w pasie drogowym dróg publicznych oraz wewnętrznych, będących w Zarządzie ZDiUM.

  Zgłoszenia dotyczące odśnieżania ulic – https://kontakt.ekosystem.wroc.pl/

  Zgłoszenia dotyczące sprzątania ulic –https://kontakt.ekosystem.wroc.pl/

  Zgłoszenia dotyczące utrzymania zieleni – www.zzm.wroc.pl

  Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych wyłącznie na numery: 71 376 00 22  lub 19501 lub email:

 

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 03 sierpień 2021 )
Czytaj całość...
 
 
Nowości
Licznik odwiedzin
odwiedzających: 408763
Data i czas
Licznik odwiedzin
Aktualnie jest 1 gości online.

W tym roku odwiedziło nas 7873 gości.
 
 
 

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.4 PL powered by MamboPL.com Team