Witamy na stronie Rady Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec 
 
 
 
 
Menu serwisu
Start
Wydarzenia
Korespondencja
Wspolpraca z Policja
- - - - - - -
Informacje
O radzie
Dyżury Rady Osiedla
Skład Rady Osiedla
Ważne telefony
Czy wiesz ze ...
Napisz do nas
.......
Rozklad Jazdy
Archiwum
Szukaj
Administrator
Start arrow Wydarzenia

Wydarzenia
Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Drukuj E-mail

Emeryci będą zwolnieni z abonamentu RTV (obowiązuje od 1 marca 2010)

Osoby, które ukończyły 60. rok życia i otrzymują emeryturę nie większą niż połowa przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim roku (w 2009 r. kwota ta wynosiła - 1551,48 zł) oraz mają zarejestrowany na siebie odbiornik radiowy lub telewizyjny, mogą składać wnioski  w placówkach Poczty Polskiej o zwolnienie od abonamentu radiowo-telewizyjnego.

 


Czytaj całość...
Przepisy prawa Drukuj E-mail

Zachęcam Wszystkich do zapoznania się z informacjami znajdującymi się w "linku" -Prawo. Naprawdę warto! Portal Codziennik Prawny zawiera szereg przydatnych informacji z dziedziny prawa, wzory  pism , porady prawne. Tworzony jest  pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich. Jest doskonałym materiałem uzupełniającym wiedzę z zakresu prawa.

 

JS 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 11 marzec 2010 )
Zmiany:nowe rozkłady jazdy linii 609 i 109 Drukuj E-mail

Od 1 stycznia 2010 roku autobus linii 609 będzie kursował wg nowego rozkładu jazdy i będzie jeździł do Samotworu. Nowy rozkład jazdy uwzględnia prośbę Rady Osiedla wystosowaną w imieniu mieszkańców o dostosowanie  kursów świątecznych do godzin  mszy św. 

 Uruchamiana  od 1 stycznia 2010 roku nowa linia 109 kursować będzie w relacji: Dworzec Świebodzki-Robotnicza-Strzegomska-Gubińska-Rogowska-Zemska-Żernicka-Jerzmanowska-Jarnołtów.  

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami i nowymi godzinami kursowania autobusów na naszej stronie w sekcji "Rozkład jazdy"

Ostatnia aktualizacja ( środa, 30 grudzień 2009 )
Remont świetlicy Drukuj E-mail

Trwa remont świetlicy osiedlowej. Ze względu na ograniczone możliwości finansowania inwestycji wykonany został nowy dach, wyremontowane sanitariaty, zakupiony nowy piec,  świetlica została częściowo pomalowana.  Rada Osiedla w marca br wystąpiła z pismem w sprawie kontynuowania remontu świetlicy. Kilka zdjęć z trwającego remontu  oraz zdjęcia elementów wymagających dalszych napraw w galerii.

 

 

JS

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 04 marzec 2010 )
Czytaj całość...
Poznaj swojego dzielnicowego Drukuj E-mail
26 listopada o godz 18 w Domu Jana Pawła II planowane jest  spotkanie  z przedstawicielami policji pod hasłem "Poznaj swojego dzielnicowego" . Zapraszamy
<< Start < Poprzednia 31 32 33 34 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 289 - 297 z 298
 
 
Nowości
Licznik odwiedzin
odwiedzających: 363774
 
 
 

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.4 PL powered by MamboPL.com Team