Witamy na stronie Rady Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec 
 
 
 
 
Menu serwisu
Start
Wydarzenia
Korespondencja
Wspolpraca z Policja
- - - - - - -
Informacje
O radzie
Dyżury Rady Osiedla
Skład Rady Osiedla
Ważne telefony
Czy wiesz ze ...
Napisz do nas
.......
Rozklad Jazdy
Archiwum
Szukaj
Administrator
Start arrow Informacje

Informacje
Spotkanie z policją Drukuj E-mail

 

Poznaj swojego dzielnicowego

 26 listopada 2009 roku w domu Jana Pawła II  o godz. 18 odbyło się,  zorganizowane przez Radę Osiedla,  spotkanie mieszkańców z przedstawicielami Policji pod hasłem „Poznaj swojego dzielnicowego” .   Dzielnicowym dla Osiedla Strachowice jest sierżant  Joanna Zabielska (siedziba na ulicy Strzegomskiej 268a) dla pozostałych dzielnic  sierżant Kamil Dyczko (komisariat w Leśnicy).  Rolą dzielnicowego jest pozyskiwanie  informacji o problemach, z którymi borykają się na co dzień mieszkańcy i przekazanie ich dalej właściwym służbom. Uczestniczący w spotkaniu  nieliczni mieszkańcy  osiedli mieli okazję przedstawić naszym dzielnicowym nurtujące ich kwestie dotyczące ruchu drogowego , parkowania samochodów w okolicach lotniska, bezpieczeństwa oraz interwencji doraźnych.

Podstawowy cel pierwszego spotkania czyli poznanie  dzielnicowego został osiągnięty. Dzielnicowy  dla Jerzmanowa, Osińca, Jarnołtowa sierż. Kamil Dyczko zadeklarował kontynuowanie  spotkań z mieszkańcami raz w miesiącu ( na zdjęciu pierwszy z prawej strony).

 Image

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 11 marzec 2010 )
Poznaj swojego dzielnicowego Drukuj E-mail
26 listopada o godz 18 w Domu Jana Pawła II planowane jest  spotkanie  z przedstawicielami policji pod hasłem "Poznaj swojego dzielnicowego" . Zapraszamy
Numer 112 Drukuj E-mail

Czy wiesz co to za numer?  112- to europejski numer alarmowy - numer, który umożliwia bezpłatne połączenie się ze wszystkimi służbami ratunkowymi na terenie całej Unii Europejskiej. Pamiętaj! 112- należy należy używać tylko w wyjątkowych sytuacjach zagrożenia życia i/lub zdrowia.

Dożynki Drukuj E-mail
Dożynki  to  największe w roku święto rolników będące ukoronowaniem ich całorocznego trudu i ciężkiej pracy na roli, obchodzone po zakończeniu wszystkich najważniejszych prac polowych i zebraniu plonów głównie zbóż.                                                                                                   Dożynki w Jerzmanowie  to prawdopodobnie jedyne miejsce we Wrocławiu, gdzie uroczystości o takim charakterze jeszcze się odbywają.

Uroczystości dożynkowe 2009 rozpoczęły się w słoneczne, niedzielne południe 30 sierpnia uroczystą, dziękczynną  mszą świętą.

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 24 wrzesień 2009 )
Czytaj całość...
Dożynki 2009 Drukuj E-mail

Uprzejmie informujemy, iż tegoroczne dożynki odbędą się 30 sierpnia. Rozpoczęcie  uroczystości  planowane jest o godzinie 12 -Mszą św.

Serdecznie zapraszamy wraz z Radą Parafialną na wspólne świętowanie. Na Wszystkich czeka wiele atrakcji!  Bądźcie koniecznie w niedzielne popołudnie razem z nami. 

Pełna relacja z dożynek - we wrześniu na naszej stronie w dziale "Wydarzenia" . 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 26 sierpień 2009 )
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 163 - 171 z 171
 
 
Licznik odwiedzin
odwiedzających: 343258
 
 
 

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.4 PL powered by MamboPL.com Team