Witamy na stronie Rady Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec 
 
 
 
 
Menu serwisu
Start
Wydarzenia
Korespondencja
Wspolpraca z Policja
- - - - - - -
Informacje
Dyżury Rady Osiedla
Skład Rady Osiedla
Ważne telefony
Czy wiesz ze ...
Napisz do nas
.......
Rozklad Jazdy
Archiwum
Szukaj
Administrator
Start arrow Informacje

Informacje
Dożynki Drukuj E-mail
Dożynki  to  największe w roku święto rolników będące ukoronowaniem ich całorocznego trudu i ciężkiej pracy na roli, obchodzone po zakończeniu wszystkich najważniejszych prac polowych i zebraniu plonów głównie zbóż.                                                                                                   Dożynki w Jerzmanowie  to prawdopodobnie jedyne miejsce we Wrocławiu, gdzie uroczystości o takim charakterze jeszcze się odbywają.

Uroczystości dożynkowe 2009 rozpoczęły się w słoneczne, niedzielne południe 30 sierpnia uroczystą, dziękczynną  mszą świętą.

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 24 wrzesień 2009 )
Czytaj całość...
Dożynki 2009 Drukuj E-mail

Uprzejmie informujemy, iż tegoroczne dożynki odbędą się 30 sierpnia. Rozpoczęcie  uroczystości  planowane jest o godzinie 12 -Mszą św.

Serdecznie zapraszamy wraz z Radą Parafialną na wspólne świętowanie. Na Wszystkich czeka wiele atrakcji!  Bądźcie koniecznie w niedzielne popołudnie razem z nami. 

Pełna relacja z dożynek - we wrześniu na naszej stronie w dziale "Wydarzenia" . 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 26 sierpień 2009 )
Czytaj całość...
Lotnisko-spotkanie Drukuj E-mail
Image18 maja 2009 roku odbyło się pierwsze w historii spotkanie mieszkańców naszych osiedli, Rady Osiedla i  Rady Parafialnej z przedstawicielami Portu Lotniczego Copernicus na wrocławskich Strachowicach na czele z Prezesem Zarządu Portu Panem Dariuszem Kusiem...
Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 31 maj 2009 )
Czytaj całość...
Psy-obowiązki właścicieli Drukuj E-mail
Uwaga: Na rok 2009 Rada Miejska Wrocławia nie uchwaliła stawki opłaty  od posiadania psów, w związku z czym, w roku 2009 opłata ta nie będzie pobierana.

pies

Obowiązujący od 19 marca 2009 roku Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Wrocławia nakłada na właścicieli psów nowe obowiązki...

Ostatnia aktualizacja ( sobota, 06 czerwiec 2009 )
Czytaj całość...
Dotacje - brak kanalizacji Drukuj E-mail

Dotacja dla mieszkańców Wrocławia niemających dostępu do systemu zbiorczej kanalizacji miejskiej.

Każdy kto spełnia warunki ( zamieszczone  w dalszej części informacji)  może ubiegać się o zwrot poniesionych  kosztów na wywóz nieczystości  ciekłych.

Całkowita wysokość dotacji przyznanej Wnioskodawcy wynosi maksymalnie 50% poniesionych kosztów, jednak nie więcej niż 10 zł za każdy 1 m3 nieczystości ciekłych oddanych przez Wnioskodawcę.

Wnioski o udzielenie dotacji należy składać: w Zespole ds. Oceny Wniosków w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Na Grobli 14/16.

Pełną informację o dotacji można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta, tel. 071 34-09-655 (w dni powszednie w godz. od 8.00 do 15.00, w środy do 17.00), fax 071 34-09-730, e-mail:

Formularze dokumentów, które należy złożyć (wniosek o przyznanie dotacji, oświadczenie o spełnieniu warunków ubiegania się o dotację, oświadczenie o zgłoszeniu zbiornika bezodpływowego) dostępne są  na stronie www.mpwik.wroc.pl lub www.wroclaw.pl

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 06 maj 2009 )
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 172 - 177 z 177
 
 
Licznik odwiedzin
odwiedzających: 391744
 
 
 

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.4 PL powered by MamboPL.com Team